Máte pochybnosti? Nevíte, proč byste si měli vybrat Alfaram? Představíme vám velmi výrazné rozdíly našich zrcadel oproti ostatním nabízeným na trhu.

Čím se lišíme od ostatních konkurentů? V první řadě profesionální a dobrý servis pro každého klienta. Jsme profesionálové ve svém oboru, takže při nákupu u nás si můžete být jisti, že zboží, které kupujete, je té nejvyšší kvality a bude vám sloužit mnoho let.

Naše zrcadla mají sklo tloušťky 4mm, jsou evropské výroby, bez příměsí olova a mědi. Námi používané tabule jsou oproti často nabízenému standardu „levné čínské“ vyrobeny z kvalitní suroviny, bez příměsí mědi a olova, díky čemuž jsou nejen průhledné, ale také propouštějí více světla a zaručují věrnější reprodukci a odraz barev.

Dalším velmi důležitým aspektem v případě skel, které se používají pro LED zrcadla, je propustnost světla vyzařovaná LED diodami. Nejlepší příklad pro prezentaci efektu, který nejlépe ukážeme vizuálně, níže uvádíme efekt, který by na objednaném zrcadle neměl být, tedy viditelný LED pásek.

Naše společnost používá plechy zcela zatemněné. Díky této funkci sklo nepropustí světlo vyzařované LED a můžeme zajistit požadovaný efekt.

Níže je fotografie od našich klientů

Případě LED zrcadel hraje velmi důležitou funkci LED pásek a napájecí zdroj.

Z důvodu nízké spotřeby elektřiny, jejíž cena neustále roste

pro naše zrcadla jsme použili světelné diody LED.

Jak LED pásky, tak i napájecí zdroj použitý v Alfaramu jsou vodotěsné.

Typ pásky - bod.

Můžete si vybrat mezi 60 led/m nebo 120 led/m reflektory

Specifikace:

Výkon: 4,8 DPH / m

Každá LED vyzařuje 3-5 lumenů

Úhel paprsku 120 stupňů

Teplota -20 / + 40

Životnost 30 000 hodin

Pro naše zrcadla používáme kvalitní LED od renomované firmy s vysokou třídou voděodolnosti. Námi nabízené LED diody poskytují silnější, výraznější, jednotnou barvu světla, nejvyšší dostupnou hustotu - 120led/m, jsou viditelné, když není místnost zcela zatemněna. Naše zrcadla mají napájecí zdroje, které se vybírají v závislosti na velikosti zrcadla.

Zdroje mají doporučenou výkonovou rezervu, která zaručuje dlouhou životnost elektrických součástí.

Zadní strana zrcadel je vyrobena v jedné barvě - černá. To výrazně zlepšuje estetiku celého produktu.

Zrcadla s čtverci 

Zrcadla se vyznačují jednoduchostí a minimalismem. Určitě osloví každého, kdo má rád originální aranžmá s nádechem extravagance.

Naše čtverce jsou vyrobeny z masivního přírodního dřeva o šířce 2 cm

Co jsou čtverce?

Čtverce jsou prvky, které rozdělují skleněné plochy. Vytvářejí strukturu, která rozděluje velké skleněné plochy na menší bez omezení výhledu a zároveň jsou dekorativním prvkem. Jejich montáž vyžaduje přesnost pro dosažení požadovaného efektu.

V minulosti byly čtverce vybírány pouze do velmi elegantních interiérů, dnešní bohatý design umožňuje použití pro moderní, industriální, loftové, skandinávské, glamour a retro styly. Nejoblíbenější jsou černé čtverce, které jsou v dnešní době také velmi oblíbené. Skvěle ladí s dalšími doplňky, jako jsou surové cihly, nerezová ocel, pohledový beton nebo kámen.

Použití skla a přihrádek vám umožní vytvořit funkční, zajímavého řešení, které dodá charakter každému interiéru.

Ke každé zakázce přistupujeme s péčí a pečlivostí, jako by vyrobený produkt byl jen pro nás. Řešení, která uvádíme, nejsou vůbec náhodná. Naši specialisté udělali mnoho pokusů, aby se naše produkty přiblížily ideálům a podle potřeby se změnily. Neustále sledujeme nejnovější trendy, které se neustále objevují na trhu, ale také průběžně aktualizujeme celou naši nabídku.

Máme oddělení kontroly kvality. Vysoká kvalita produktů a služeb je naší prioritou. Naše oddělení kontroly kvality má moderní vybavení a každý zaměstnanec naší společnosti se zavázal k politice kvality. V každé fázi výroby se snažíme, aby námi používané materiály byly co nejkvalitnější a jejich zpracování bylo maximálně šetrné. Naší hlavní zásadou je vždy spokojenost zákazníka.

Možnost jakékoliv úpravy je naší velkou výhodou! Vzhledem k tomu, že všechna zrcadla vyrábíme sami od začátku do konce, můžeme je vyrobit přesně podle vašeho přání. Velikosti uvedené v našem obchodě jsou pouze návrhy. Pokud potřebujete individuálně navržené zrcadlo - vyrobíme ho speciálně pro vás.

Můžeme se pochlubit získáním Certifikátu IBK Trustworthy Enterprise, kde jsme získali spotřebitelské ocenění 2020 a Certifikát spolehlivosti!

Doufáme, že se nám podařilo přiblížit vám naše produkty..

Navštivte prosím!

Alfaram

 

Product added to compare.