Dekorativní polooválné zrcadlo s...
  Dekorativní polooválné zrcadlo s...
  Dekorativní polooválné zrcadlo s...
  Dekorativní polooválné zrcadlo s organickým tvarem - AURO 2
  Dekorativní polooválné zrcadlo s organickým tvarem - AURO 2
  Dekorativní polooválné zrcadlo s organickým tvarem - AURO 2

  Dekorativní polooválné zrcadlo s organickým tvarem - AURO 2

  1 340,00 Kč
  S DPH Doba výroby cca 10 pracovních dnů (v případě starších panelů přibližně 30 pracovních dnů)
  AURO 2

  Výrobek se vyrábí na individuální objednávku zákazníka. Po zadání objednávky obdržíte informace o plánované době dodání. Prosíme, nakupujte opatrně.

  Každé z našich zrcadel má ve standardu namontované závěsy - netýká se to jednostranných zrcadel, zrcadlových panelů, podstavců a stojacích zrcadel.

  Zrcadlo je vhodné k zavěšení na zeď na všechny dostupné věšáky.

  Počítejte prosím s tolerancí (+/- 0,5 cm) pro výšku pevných závěsů.

  Pokud potřebujete stojící zrcadlo, navštivte stránky https://alfaram.cz/cs/36-stojaci-zrcadla

  Vyhněte se výrobkům obsahujícím ocet, čpavek, kyselinu citronovou nebo jiné chemicky agresivní látky, silně kyselé nebo silně zásadité. Zrcadlo je nejlepší umýt teplou vodou a měkkou čistou utěrkou z mikrovlákna. Zrcadla by se měla čistit měkkým čistým hadříkem, případně papírem a vodou nebo klasickým neutrálním čisticím prostředkem na sklo (pH přibližně 7).

  Příslušenství

  Přímo do kabelu 230V

  Základní varianta, kdy zrcadlo vyžaduje připojení k síti 230 V. Před instalací je třeba dbát na přípravu estetického a bezpečného připojení.

  Dotykový spínač

  Osvětlení LED se rozsvítí, když se dotknete povrchu zrcadla v místě spínače. Spínač je trvale osvětlen - bez ohledu na osvětlení zrcadla. Díky osvětlení spínače jej lze snadno najít i ve tmě.

  Dotykový spínač

  Senzorový spínač

  Bezdotykové zapínání a vypínání osvětlení LED. Stačí jednoduchý pohyb ruky u snímače ve vzdálenosti přibližně 15 cm od snímače. Spínač senzoru se montuje na místo, které si zákazník zvolí.

  Senzorový spínač

  Digitální hodiny s teplotním čidlem

  Modul zobrazuje aktuální čas a teplotu v místnosti. Hodiny svítí nezávisle na osvětlení zrcadla. Vyžaduje přídavné trvalé napájení. Velikost hodin na povrchu zrcadla - 5 cm x 1,5 cm.

  Digitální hodiny s teplotním čidlem

  Dotykový panel s rádiem a Bluetooth

  Panel se 6 tlačítky pro ovládání osvětlení, stmívání, topné rohože, rádia a hudby přehrávané přes Bluetooth. Zobrazuje také aktuální datum, čas a teplotu. Modul má paměť posledního stavu před vypnutím napájení.

  Dotykový panel s rádiem a Bluetooth

  Meteorologická stanice Wi-Fi

  Meteostanice je vybavena ukazatelem data, času a teplotním čidlem, nočním režimem a 2,4 GHz WiFi. Stanice je osvětlena nezávisle na osvětlení zrcadla. Stanice se nastavuje z aplikace pro iOS/Android.

  Meteorologická stanice Wi-Fi

  Reproduktor Bluetooth (připojení 230 V)

  Neviditelný reproduktor skrytý za zrcadlovým panelem nabízí vysoce kvalitní zvuk. Reproduktor lze snadno spárovat s mobilním telefonem nebo jiným zařízením podporujícím technologii Bluetooth.

  Reproduktor Bluetooth (připojení 230 V)

  Bezpečnostní fólie nebo rohože proti odpařování

  Bezpečnostní fólie

  Bezpečnostní fólie se lepí přímo na zadní stranu zrcadlové fólie. Minimalizuje riziko poranění v případě rozbití zrcadla.

  Bezpečnostní fólie

  Protiparová rohož

  Protipachová rohož je vybavena nezávislým vypínačem, který umožňuje kdykoli aktivovat rohož bez ohledu na osvětlení zrcadla. Topné těleso je umístěno ve střední části zrcadla, čímž účinně eliminuje výpary a zajišťuje čistý odraz. Z technických důvodů nelze rohož instalovat na celou plochu zrcadla.

  Protiparová rohož

  Logo na zrcadle

  Vaše logo na zrcadle

  Nabízíme možnost přesného vyrytí vašeho loga o maximální velikosti 20x20 cm. Vaše logo na zrcadle je elegantním detailem, který plní praktickou a zároveň marketingovou funkci a pomáhá budovat image vaší společnosti mezi zákazníky a návštěvníky.

  Logo musí být dodáno ve vektorovém formátu, např.: dxf, ai, eps.

  Vaše logo na zrcadle

  Zvětšovací zrcadlo

  ZOOM zrcadlo

  Zrcátko 3x ZOOM je zabudováno do hlavního zrcátka a nemá žádné další osvětlení. Průměr zvětšovacího zrcátka je 12 cm, zatímco průměr celého kusu je 14 cm. Zrcátko má navíc kolem sebe 1 cm široký ozdobný mléčný pruh.

  ZOOM zrcadlo

  ZOOM LED zrcadlo se speciálním dotykovým spínačem

  Toto zvětšovací zrcátko má zabudovaný kroužek LED kolem zrcátka a dotykový spínač. Speciální dotykový spínač umožňuje kdykoli snadno zapnout a vypnout světlo LED. Zrcátko poskytuje 3x zvětšení a má průměr 15 cm.

  ZOOM LED zrcadlo se speciálním dotykovým spínačem

  Podsvícení LED

  Teplá bílá barva (3000 K)

  Tato barva připomíná tradiční žárovku. Vyzařuje teplé žluté světlo, které je jemné pro oči a přispívá k relaxaci. Je ideální do ložnic, obývacích pokojů a dalších místností, kde můžete relaxovat a odpočívat.

  Teplá bílá barva (3000 K)

  Neutrální bílá barva (4000K)

  Tato barva vyzařuje jasné bílé světlo - blíží se dennímu světlu. Nejčastěji se vyskytuje v komerčních budovách, kancelářích a stále častěji v moderním prostředí, kde se upřednostňuje minimalismus a jednoduchost.

  Neutrální bílá barva (4000K)

  Studená bílá barva (6000K)

  Tato barva vyzařuje chladné, modré světlo, které může být méně šetrné k očím. Světlo této barvy se dobře hodí do pracovních a studijních místností.

  Studená bílá barva (6000K)

  Duální barva LED s dotykovým spínačem

  Umožňuje snadno měnit barvu světla od teplé bílé přes neutrální bílou až po studenou bílou. Vyhrazený vypínač je standardně umístěn ve spodní části zrcadla.

  Duální barva LED s dotykovým spínačem

  Příprava na čištění

  Fog Clear Wipes ANTIPARA

  Chrání skleněné plochy před kondenzací, která se tvoří na povrchu parotěsné fólie. Kromě toho zvyšuje odolnost proti znečištění, snižuje riziko poškrábání a zvyšuje životnost skla.

  Fog Clear Wipes ANTIPARA

  Repel Wipes NANOTECHNOLOGIE

  Díky nanotechnologickým inovacím vytvářejí tyto ubrousky na povrchu zrcadla antistatickou a deodorační vrstvu. Zrcadlo tak zůstane déle čisté, protože povlak ztěžuje usazování prachu a dalších nečistot.

  Repel Wipes NANOTECHNOLOGIE

  Rain Clear Wipe

  Jedná se o impregnační prostředek, který v sobě spojuje účinek "neviditelného stěrače" a účinného impregnačního prostředku na skleněné povrchy. Chrání před tvorbou vodních par na skle, zrcadlech a zrcadlových plochách.

  Rain Clear Wipe

  Zrcadlový styl

  PREMIUM LED

  U varianty PREMIUM LED doporučujeme pro dosažení nejlepšího požadovaného efektu použít LED pásku LINEAR.

  Možnost volby je k dispozici u příslušenství "LED páska".

  Zrcadlový panel

  Standardní stříbro

  To podstawowy rodzaj szkła, który charakteryzuje się gładkością i lekko zielonkawą barwą, widoczną szczególnie na oszlifowanych krawędziach szkła. Srebrny odcień jest subtelny i elegancki, dodając przestrzeni wyrafinowanej prostoty.

  Standard

  PREMIUM – typ Optiwhite

  Říká se mu "bílé zrcadlo". Díky sníženému obsahu železa poskytuje čistý, neutrální odraz bez nazelenalého nádechu. Tento typ zrcadlové desky nabízí nejen bezkonkurenční čistotu obrazu, ale také dodá prostoru luxusní, elegantní vzhled.

  Premium Clear Vision

  Zlatá tapiserie

  Tato zrcadla se stejně jako ostatní barvy vyrábějí na bázi tónovaného skla s dvojitou ochrannou vrstvou. Zlatý taft je ideální volbou pro ty, kteří chtějí svému interiéru dodat královský nádech.

  Zlatá tapiserie

  Měděný plech

  Tato tafta má teplý měděný odstín, který dodá místnosti útulnost a teplo. Měď dodává interiéru domácké teplo a zároveň přináší moderní nádech.

  Měděný plech

  Grafitový panel

  Tento zrcadlový panel má hluboký, chladný odstín, který dodá místnosti moderní, městský vzhled. Panel Graphite je ideální pro ty, kteří chtějí vytvořit moderní, minimalistický interiér.

  Grafitový panel

  Hnědý panel

  Tento jedinečný taft má sytý, teplý odstín, který dodá místnosti útulný, domácký dojem. Jeho zemitý odstín vnáší do místnosti hřejivou, příjemnou atmosféru.

  Hnědý panel

  Starožitný panel Mirold Morena

  Tento zrcadlový panel má nepravidelné skvrny, které mu dodávají jedinečný vzhled. Každý panel je jedinečný, což přispívá k vytvoření vintage atmosféry v každé místnosti.

  Starožitný panel Mirold Morena

  LED páska

  Možnost Hustota 60 LED

  Hustota 60 LED diod na metr vytváří světlo, které nejen zvýrazňuje detaily zrcadla, ale také vytváří jedinečnou náladu v místnosti. Světlo je dostatečně jasné, aby účinně zvýraznilo zrcadlo a jeho okolí, ale není tak intenzivní, aby oslňovalo nebo rušilo každodenní činnosti.

  60 LED/m

  Možnost Hustota 120 LED

  Páska se 120 LED diodami na metr vyzařuje světlo s dvojnásobnou intenzitou, což znamená, že prostor kolem zrcadla je lépe osvětlen. Jedná se o ideální volbu pro zrcadla, jejichž cílem je zajistit intenzivní, koncentrované osvětlení, jako jsou velká zrcadla v koupelně nebo v šatně.

  120 LED/m

  Možnost LINEÁRNÍ LED

  Jedná se o jeden z nejnovějších modelů pásků LED dostupných na trhu. Hlavní výhodou tohoto pásku je, že poskytuje velmi rovnoměrné a plynulé světlo, které připomíná světelnou linii namísto řady jednotlivých bodů.

  Linear LED

  Barva RGB s dálkovým ovládáním

  Každou ze tří barev (červenou, zelenou a modrou) vyzařuje jedna dioda a pomocí barevného páskového ovladače můžeme dosáhnout celé palety barev. Barvy se ovládají pomocí dodaného dálkového ovladače, který nám umožňuje vybrat konkrétní barvu, nastavit intenzitu světla (funkce stmívání) a dokonce nastavit časovač.

  RGB LED

  RGB barva + bílá barva s dálkovým ovládáním

  Jedná se o pokročilou možnost pro ty, kteří chtějí mít nad osvětlením úplnou kontrolu. Kromě toho, že můžete měnit barvy na červenou, zelenou nebo modrou, vám ovládání LED umožňuje míchat barvy tak, abyste vizuálně získali přesně tu barvu, kterou chcete.

  RGBW LED

  Služba přinesení na místo

  Služba přinesení na místo

  Služba přinesení na místo se rozumí doručení ke dveřim přijemce. Platí pro výrobky nejvýše 80x180 cm nebo o průmeru 100 cm. V případě větší zásilky je kupující povinen poskytnout kurýrovi potřebnou součinnost. V připadě objednaní služby přinesení na místo má řidič právo očekavat pomoc, tj. otevření-podržení dveří nebo jinou v závislosti na okolnostech. V připadě nezaplacení službý přinesení na místo řidič objednavku nepřinese ke dveřím.

  Služba přinesení na místo

  Výběr barvy police

  Černá

  Černá

  Bílá

  Bílá

  Výběr barvy rámu MDF

  MDF

  MDF

  MDF Slim

  MDF Slim

  Životnost LED pásků

  Základní 30 000 hodin.

  Tato možnost poskytuje 30 000 hodin nepřetržitého osvětlení. V praxi to znamená, že LED pásek vydrží svítit mnoho let i při poměrně intenzivním používání.

  Long Life 70 000 hodin.

  Tato možnost nabízí extrémně dlouhou životnost 70 000 hodin nepřetržitého svícení. V praxi vydrží LED pásek s volbou Long Life až 20 let nebo více při každodenním používání po 8 hodinách.

  * Typ zrcadla
  * Ochranná fólie
  * Vaše logo na zrcadle
  Velikost loga 20x20 cm
  Zadejte umístění loga
  * Příprava na čištění zrcadel
  * Služba přinesení na místo
  Náklady na příplatky 0
   

  Organické zrcadlo nepravidelného tvaru s leštěnými hranami

  V TÉTO AUKCI KUPUJETE ZRCADLO VE STŘÍBRNÉM PROVEDENÍ

  Zrcadla jsou vyráběna podle individuálních požadavků zákazníka

  Pokud je k objednanému výrobku vybráno další příslušenství, stává se z něj neprefabrikovaná položka,

  vyráběné podle individuálních požadavků spotřebitele

  Tyto produkty nelze vrátit ani vyměnit.

  Naše společnost nemá ve svých službách instalaci zrcadel u zákazníků. Zabýváme se pouze výrobou a dodávkou zrcadel. Protože se zrcátka montují za různých podmínek, musíte si montážní příslušenství obstarat sami, není k našim zrcátkům dodáváno.

  Při výběru zrcadla vám doporučujeme zrcadlo nakonfigurovat a vybrat další příslušenství.

  Pokud nenajdete požadovanou velikost zrcadla nebo potřebujete jiné rozdělení, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Největší zrcadla, která můžeme vyrobit, jsou 200x300 cm a kulatá zrcadla o průměru 200 cm. Zrcadla vyrábíme na individuální objednávku. Svou poptávku spolu s projektem můžete zaslat e-mailem zrcadla@alfaram.cz

  DORUČENÍ FIREMNÍ DOPRAVOU PO CELÉ ZEMI ZARUČUJE

  ZABEZPEČENÍ VAŠICH OBJEDNÁVEK.

  Máme vlastní vozový park. Zboží zakoupené u nás doručují výhradně naši zaměstnanci, takže máme nejen kontrolu nad stavem vašich objednávek, ale také minimalizujeme náklady spojené s doručením. Kromě toho jsme v zájmu minimalizace znečištění životního prostředí přizpůsobili naši dopravu přepravě zrcadel - proto je naše zboží minimálně zabezpečeno (strečová fólie a houba). Další výhodou této formy ochrany je, že vaši objednávku může v klidu rozbalit a zkontrolovat náš zaměstnanec ještě před potvrzením převzetí. Kromě toho vás ujišťujeme, že během pandemie COVID-19 provádíme v zájmu minimalizace rizika nákazy neustálé zdravotní kontroly našich řidičů a zajišťujeme pro tento účel odpovídající hygienická opatření.

  Nenašli jste odpověď na svou otázku? Navštivte prosím sekci "Často kladené otázky" -> https://alfaram.cz/content/12-najczesciej-zadawane-pytania

  Před nákupem si prosím přečtěte záruční, reklamační a reklamační podmínky.

  Upozorňujeme, že design zrcadla, fotografie a popisy jsou chráněny autorskými právy. Všechna práva vyhrazena Łukasz Ochwat Alfaram. Je zakázáno kopírovat a prodávat vzory zrcadel bez souhlasu společnosti Alfaram. Kopírování a šíření fotografií a zrcadlových popisů bez souhlasu společnosti Alfaram je zakázáno. Nezákonné využívání obsahu duševního vlastnictví (zejména za účelem finančního zisku) je trestným činem!

  Polský výrobek
  Ano
  Zrcadlový panel
  Tloušťka 4 mm
  5906126615256
  Žádné recenze

  Mohlo by vás také zajímat

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Product added to compare.