Zrcadlo s LED osvětlením

Zrcadlo s LED osvětlením

Zrcadla jsou nezbytností v každé domácnosti. V závislosti na místnosti usnadňují výběr oblečení a slouží k přípravě před odchodem ven. Koupelnová zrcadla jsou na každodenní toaletě velmi důležitá. Správné osvětlení zrcadel je důležité především v koupelně.

Jak víte, zrcadla se používají k pohledu na sebe. Každý chce, aby byl odraz co nejviditelnější. Od doby, kdy se objevily LED diody, existují i praktická osvětlená zrcadla. V závislosti na místě instalace LED však může být pro přesné činnosti, jako je výroba make-upu, nutné je osvětlit, například nástěnnou lampou. I když takové světlo může stále fungovat s každodenní toaletou nebo s výběrem oblečení.

LED zrcadla jsou užitečná, když je v místnosti málo denního světla a když je venku tma. Také, když není okno, což bývá v bytech na chodbách, ale i v koupelnách. Velmi praktickým řešením je proto koupelnové zrcadlo se světlem. Taková zrcadla se v závislosti na vzhledu skvěle hodí i do jiných místností. Je také dobrým zdrojem bodového světla.

Dodatečné světlo interiér zútulní a opticky zvětší prostor. Zejména v kombinaci se zrcadlem. LED zrcadlo dokáže místnost opticky prodloužit, rozšířit nebo zvýšit. To je výhodné v úzkých chodbách nebo malých koupelnách.

V nízkých interiérech je dobré zavěsit obdélníková zrcadla svisle. Ve vysokých místech mohou být umístěny vodorovně. Také rozšiřuje prostor. Kulatá zrcátka jsou univerzálnější. Kdykoli je málo místa, odraz v zrcadle vizuálně rozšíří místnost. Je dobré si však dát pozor na to, co se v tomto případě bude odrážet v zrcadle, abychom nezahltili prostor. Odraz by měl dát místnosti lehkost nebo ji rozjasnit.

Osvětlená zrcadla

Praktické využití a zvětšení prostoru pouze na jedné straně osvětlených zrcátek. Stojí za to vzít v úvahu mnohem dekorativnější povahu takových zrcadel než klasických. Zrcadla s LED diodami lze přizpůsobit interiéru a stylu aranžmá, hodí se nejlépe do moderních místností. Některé lze také vhodně začlenit do klasických aranžmá. Díky LED světlu jsou velmi efektní a dekorativní. Mohou být čistě dekorativní a jsou vizuálně okamžitě patrné. Zdůrazňují prostor nebo vybraná místa, působí elegantně a stylově a velmi moderně.

Naše nabídka zahrnuje různá osvětlená zrcadla pro různé místnosti. Máme moderní i klasické i zakázkové tvary zrcadel s rámem i bez. Všechna stojací zrcadla a nástěnná zrcadla jsou k dispozici v různých velikostech, závěsná mají závěsy pro vertikální a horizontální. Každý projekt připravujeme individuálně. Naši klienti mohou zavádět konfigurace a změny vybraných modelů.

Použili jsme LED osvětlení v zrcadlech, protože je nejen efektivní, ale také energeticky úsporné od 50 do 90 %. LED diody spotřebovávají velmi málo elektrické energie, jsou trvanlivé a odolné, odolné proti poškození a šetrné k životnímu prostředí. Místo rtuti jsou světelné diody bezpečné pro lidi a jejich pohodu. Svítí jasně, ale neunavují zrak. Po zapnutí se energie okamžitě přemění na výkon, bez vlivu na výkon. Nejen proto se vyplatí zvolit LED zrcadla.

LED zrcadla

LED zrcadla umožňují zajímavý design interiéru. Na větší plochy můžete zavěsit vícedílné zrcadlo nebo vyrobit dekorativní kompozici z více modelů, rovněž různých velikostí. Do malých prostor můžete zvolit půlkruhové zrcadlo.

Efekty se liší v závislosti na místě, kde je LED pásek instalován. Zrcadla umístěná na skle mohou tvořit kolem zrcadla lesklý rám. Mohou být také různě uspořádány jako dekorativní vzor. Světlé linie na zrcadle však dodávají plošší vizuální efekt, i když krásně prosvětlují zrcadlo a prostor.

Velmi atraktivní, ale mírně odlišný je efekt osvětlení zrcadla na zadní straně tabule. LED světlo je rozptýleno plynulým a měkkým proudem po stranách zrcadla a na stěně vedle něj. Jemně se roztírá, jako by byla vystínovaná. Čím dále od zrcadla, tím postupně mizí. Vypadá velmi dekorativně a atraktivně. Zrcadlo je lemováno dopředu, kompozice dává celku jasnost a hloubku s 3D efektem. Působí skvělým dojmem bez ohledu na pozadí, kterým může být stěna, tapeta, porcelánová kamenina, dlaždice, dřevo nebo beton. Není to příliš široké, ale stylové a svítivé svítidlo. Zrcadlo, odrážející další prvky, vypadá jako obraz s lesklým rámem.

Dodatečným vizuálním zážitkem je efektní hra světla a stínu na stěně, zejména v tmavších místnostech. Také, když na LED zrcadlo dopadá denní světlo, shadery krásně vyzdobí prostor.

Rozptýlené světlo po stranách a šerosvit dělají interiér atmosféričtější. Při vytváření a zařizování interiérů stojí za to se bavit. Zrcadla se světlem nemusí být jen praktickým doplňkem. Mohou být krásnou a atraktivní dekorací interiéru.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.