1. Jak jsou zrcadla vyrobena?

Naše zrcadla mají sklo tloušťky 4mm, jsou evropské výroby, bez příměsí olova a mědi. Námi používané zrcadla jsou oproti často nabízenému standardu „levné čínské“ vyrobeny z vysoce kvalitní suroviny, bez příměsí mědi a olova, díky čemuž jsou nejen průhledné, ale také propouštějí více světla a zaručují věrnější reprodukci a odraz barev.

2. Jak připojit led zrcadlo?

Je to velmi lehké! Naše zrcadla mají standardní čokoládové připojení a zapínají se běžným nástěnným vypínačem. Napájení by mělo být samostatné pro hlavní osvětlení koupelny a zrcadlo, aby je bylo možné samostatně ovládat. Pokud nemáte toto připojení, můžeme namontovat kabel s kontaktní zástrčkou za příplatek 30 PLN. 230V kabel pro připojení ke zdroji umístěnému za zrcadlem.

3. Co je dotykový spínač?

Naše zrcadla mohou být navíc vybavena „Touch Switch“, který umožňuje zapínat a vypínat dotykové osvětlení zrcadla . Dotykový spínač je pískovaný na skle zrcadla. Montuje se na spodní hranu a umožňuje zapnout osvětlení dotykem okraje zrcadla, kde je umístěno.

4. Jaké jsou barvy osvětlení?

Teplá barva (3000K) Neutrální barva (4000K) Studená barva (6000K)

Páska RGB 

ovládané dálkovým ovladačem na zvolenou barvu

LINEÁRNÍ LED pásek

5. Je možné vyrobit zrcadla s jinými rozměry?

Jsme výrobcem zrcadel. Zrcadla vyrábíme na individuální zakázky. Váš dotaz zašlete spolu s projektem na e-mail: zrcadla@alfaram.cz 

6. Jakou největší velikost zrcadla si mohu objednat?

Největší zrcadla, která umíme vyrobit, jsou 200x300 cm a kulatá zrcadla o průměru 200 cm

7. Co je topná rohož, lze ji namontovat?

U zrcadel zakoupených u nás na prodejně máme možnost nainstalovat topnou rohož, která zabrání zapařování zrcadla. To eliminuje efekt "zamlženého zrcadla" v koupelně. V každé koupelně se při použití vany nebo sprchového koutu potýkáme s efektem zapařené zrcadlové plochy. Efektivním řešením je použití speciálně navržené protipařové rohože. Topné těleso nalepené přímo na zadní plochu zrcadla zvyšuje jeho teplotu a umožňuje odpařování kapek vody.

8. Co je bezpečnostní fólie?

K zrcadlům zakoupeným v naší firmě máte možnost dokoupit průhlednou fólii nalepenou na zadní straně zrcadla, která v případě poškození ochrání zrcadlovou plochu před rozpadnutím na malé a ostré kousky. Možnost k dispozici v doplňkových službách na pokladně.

9. Z čeho jsou vyrobeny rámy zrcadel?

Zrcadla nabízíme v dřevěných rámech z borovice a exotického dřeva. Rámy jsou lakované nebo foliované ve více než 280 vzorech. Prvky rámu jsou přesně vyříznuty a vzájemně spojeny speciálním lepidlem a navíc sponkami typu V, což zaručuje pevné a bezpečné spojení

10. Jak dlouho budu čekat na zrcadlo?

Doba vyřízení objednávky je 14 pracovních dnů. Vždy se snažíme, aby každá objednávka byla vyřízena co nejrychleji. Zhotovitel splní předmět smlouvy v době ode dne uzavření smlouvy do dne dokončení objednávky, t.j. 14-16 pracovních dnů s tím, že plnění smlouvy v rámci nebo nad rámec výše uvedeného -uvedená lhůta bude záviset na dodávce nezbytných surovin k plnění smlouvy a na splnění všech formalit požadovaných od objednatele.

11. Kdy bude moje objednávka zpracována? Mohlo by to být rychlejší?

Termín dokončení objednávky je uveden v nabídce a v souhrnu objednávky. Námi nabízené produkty nejsou skladem - každý produkt připravujeme individuálně. Vzhledem k tomu, že jsme výrobce a vyrábíme položky na danou zakázku, získávají naši klienti možnost zavedení mnoha konfigurací k vybraným produktům.

12. Kdy probíhají dodávky produktů?

Řidiči doručují a vyzvedávají zásilky zpravidla v pravidelných časech, tj. 6.00-21.00 Po-Ne. Kupující je povinen poskytnout kurýrovi podmínky pro doručení ve stanovené lhůtě. V případě, že Příjemce nesplní povinnost být přítomen v termínu dodání stanoveném výrobcem a dodávka nebude provedena, stanoví zhotovitel další termín dodání.

*Společnost poskytuje dva pokusy o dodání stejné položky na náklady prodávajícího.

13. Dostane se ke mně zrcadlo bezpečně? Jak bude doručeno?

DORUČENÍ FIREMNÍ DOPRAVOU PO CELÉ ZEMI ZARUČUJE BEZPEČNOST VAŠICH OBJEDNÁVEK. Disponujeme vlastním vozovým parkem. U nás zakoupené zboží doručují výhradně naši zaměstnanci, díky čemuž máme nejen kontrolu nad stavem vašich objednávek, ale také minimalizujeme náklady spojené s doručením. Navíc, jednáme pro ekologii, abychom minimalizovali znečištění životního prostředí, přizpůsobili jsme přepravu zrcadel - naše zboží je proto minimálně zabezpečeno (streč fólie a houba). Další výhodou této formy zabezpečení je možnost efektivně rozbalit objednávku a v klidu si ji prohlédnout před naším zaměstnancem před potvrzením přijetí.

14. Mohu si zrcadlo vyzvednout osobně?

Ano, zrcadlo je možné vyzvednout osobně v sídle naší společnosti na ul. Mickiewicza 96 38-200 Jasło od pondělí do pátku, 7:00–15:00. Na vyzvednutí je nutné se domluvit telefonicky

15. Zabývá se vaše firma montáží zrcadel?

Naše společnost neposkytuje klientům služby montáže zrcadel. Vyrábíme a dodáváme pouze zrcadla

16. Příslušenství pro montáž zrcadel

Protože se zrcadla montují v různých podmínkách, musíte se vybavit montážním příslušenstvím, které se k našim zrcadlům nepřidává.

17. Jaké LED pásky a napájecí zdroje se používají?

Pro naše zrcadla používáme kvalitní LED od renomované firmy s vysokou třídou voděodolnosti. Jak LED pásky, tak i napájecí zdroj použitý v Alfaramu jsou vodotěsné. Typ pásky - bod. Můžete si vybrat mezi 60 led/m nebo 120 led/m reflektory

Výkon: 4,8 DPH / m

Každá LED vyzařuje 3-5 lumenů

Úhel paprsku 120 stupňů

Pracovní teplota -20 / + 40

Životnost 30 000 hodin

18. Co když potřebuji zrcadlo nalepit na zeď?

Není v tom sebemenší problém! Tyto údaje budeme potřebovat při objednávce. Zrcadla jsou standardně opatřena vertikálními / horizontálními závěsy. Na stěnu nelze lepit LED zrcadla, zrcadla s ochrannou fólií / topnou rohoží a zrcadla v dřevěných rámech.

19. Mohu si vybrat ochrannou fólii a topnou rohož zároveň?

Bohužel to není možné. Montáž jednoho vylučuje druhé.

20. Jak se liší hustota LED?

60LED / m

Tento počet LED umožňuje získat standardní množství světla

- 120LED / m

Vzhledem k omezení velikosti LED pásků se tato hustota používá pro malé LED. To umožňuje hladší efekt a lepší rozptyl světla. To je velmi žádoucí vlastnost, pokud jsme se rozhodli pro tzv. světelný efekt. Samozřejmě je možná i čára světla v případě nižší hustoty LED.

21. Je LED osvětlení zrcadla vhodné pro make-up?

Osvětlení má dekorativní funkci. Světelný tok používaný v našich LED zrcadlech má nejvyšší intenzitu světla na bočních stranách zrcadla. To znamená, že obličej nebude osvětlen, takže bude obtížné provádět toaletní činnosti.

22. Co mám na mysli pod pojmem "doručovací služba"?

"Přinesením" se rozumí předání objednávky ke dveřím Příjemce. Objednané zásilky s možností "doruční služby", jejichž náklady nese kupující - řidič má právo očekávat pomoc, tj. otevření / přidržení dveří nebo jiné, v závislosti na podmínkách (platí pro: produkty ne větší než 80x180 cm nebo Fi 100). V případě větších než výše uvedených rozměrů je kupující povinen poskytnout kurýrovi potřebnou součinnost. V případě nezaplacení "doručovací služby" - řidič objednávku neodevzdá.

23.Co dělat, když po vybalení zrcadla a zjistíte poškození?

Při dodání je kupující povinen zkontrolovat dodanou věc, tedy její soulad s objednávkou. Jakékoli mechanické poškození, ke kterému došlo před dodáním zboží, je třeba nahlásit kurýrovi a popsat při dodání, jinak bude považováno za neopodstatněné.

24. Mohu zakoupené zboží vrátit?

Objednatel má možnost zakoupené zboží vrátit do 14 dnů ode dne dodání zboží (vyjma výrobků na zakázku nebo na fakturu s DPH). Veškeré poplatky spojené s vrácením zboží nese Objednatel. Rovněž odpovídá za řádnou ochranu zboží, které musí být vráceno zhotoviteli ve stavu bez mechanického poškození.

25. Čištění zrcadla

Vyhněte se prostředkům obsahujícím ocet, čpavek, kyselinu citronovou nebo jiné chemicky agresivní látky, silně kyselé nebo silně zásadité. Zrcadlo je nejlepší umýt teplou vodou a měkkým čistým hadříkem z mikrovlákna. Zrcadla čistit měkkým čistým hadříkem, případně papírem a vodou nebo klasickým čističem na sklo s neutrálním pH (pH cca 7)

26. Příslušenství k zrcadlu

DIGITÁLNÍ HODINY S REPRODUKTOREM BLUETOOTH

HODINY

METEOROLOGICKÁ STANICE

27.Jak vypadá zadní strana LED zrcadla?

Pokud máte jiný návrh dotaz, dejte nám prosím vědět, rádi aktualizujeme sekci FAQ.

 

Alfaram

zrcadla@alfaram.cz

+ 48 697 787 373

 

Product added to compare.