Jsme předním výrobcem zrcadel. Alfaram je na trhu již více než 7 let. Nabízíme široký sortiment zrcadel.

Každé ze zrcadel, které máme v nabídce prodejny, lze jako výrobce vyrobit na individuální rozměr tak, aby co nejlépe ladilo s interiérem zákazníka.

Naše zrcadla, která jsou vyráběna na individuální zakázku, jsou vyrobena z nejkvalitnějšího skla a certifikovaných komponentů, které zaručují dlouhou a bezproblémovou životnost.

Všechna zrcadla ALFARAM jsou odolná proti vlhkosti a vyrábí se v Polsku, v našem výrobním závodě v Jasło.

Největší zrcadla, která umíme vyrobit, jsou 200x300 cm a kulatá zrcadla o průměru 200 cm

Doba vyřízení objednávky je cca 14 pracovních dnů + doručení.

Doba zpracování jednotlivých objednávek může být delší.

Disponujeme vlastním vozovým parkem. U nás zakoupené zboží doručují výhradně naši zaměstnanci, díky čemuž máme nejen kontrolu nad stavem vašich objednávek, ale také minimalizujeme náklady spojené s doručením. Navíc, jednáme pro ekologii, abychom minimalizovali znečištění životního prostředí, přizpůsobili jsme přepravu zrcadel - naše zboží je proto minimálně zabezpečeno (streč fólie a houba). Další výhodou této formy zabezpečení je možnost efektivně rozbalit objednávku a v klidu si ji prohlédnout před naším zaměstnancem před potvrzením přijetí. Dále Vás ujišťujeme, že v době hrozby pandemie COVID-19, abychom minimalizovali riziko nákazy, provádíme neustálé zdravotní kontroly našich řidičů a zajišťujeme k tomu vhodná hygienická opatření.

Prosím, pečlivě zvažte své nákupy. Zrcadla, která jsou vyrobena na individuální zákaznické objednávky, nejsou vratná.

Zákazníci, kteří mají zájem o objednání individuálního zrcadla, nás mohou kontaktovat na e-mailu: zrcadla@alfaram.cz

Vyplňte prosím formulář pro individuální objednávku a přiložte jej do e-mailu.

1. Jméno a příjmení

2. Údaje pro doručení

3. Kontaktní telefonní číslo

4. Zrcadlový model:

a) přesné rozměry (+ případně zrcadlový design)

b) zda má být zrcadlo s rámem nebo bez rámu (dřevěný rám - model rámu a barva)

c) LED osvětlené zrcadlo nebo ne (pokud ano, jaká by měla být hustota LED - 60 led / m nebo 120 led / m)

d) ochranná fólie - ANO / NE (nalepena na zadní stranu zrcadlové tabule - chrání zrcadlovou tabuli proti rozsypání na malé a ostré kousky v případě poškození - při použití před zákazníkem)

e) zásilková služba - ANO / NE („Doručovací službou“ se rozumí doručení objednávky až ke dveřím Příjemce. v závislosti na podmínkách (platí pro: produkty do rozměru ne větších než 80x180 cm nebo Fi 100). V případě větší než výše uvedené rozměry, je kupující povinen poskytnout kurýrovi potřebnou součinnost.V případě nezaplacení "doručovací služby" řidič objednávku nehradí.)

f) Protiparová podložka - ANO / NE (U zrcadel zakoupených u nás na prodejně můžeme nainstalovat vyhřívací podložku, která zabrání vypařování zrcadla. Podložka eliminuje efekt "zamlženého zrcadla" v koupelně. Rohož pro napojení na zdroj napájení)

g) Co když potřebuji zrcadlo nalepit na zeď? - Vůbec žádný problém! Tyto údaje budeme potřebovat při objednávce. Zrcadla jsou standardně opatřena vertikálními / horizontálními závěsy. Na stěnu nelze lepit LED zrcadla, zrcadla s ochrannou fólií / topnou rohoží a zrcadla v dřevěných rámech.

5. Další informace k objednávce

Navštivte prosím "Proč my?" -> https://alfaram.cz/content/18-proc-my

"Často kladené otázky" -> https://alfaram.cz/content/12-casto-kladene-otazky

Dobré ceny

Nejvyšší jakost

Rychle doručení

Bezpečné nakupování

Příjemná obsluha

V dnešní době najdeme zrcadla téměř v každém domě či bytě. Používáme je každý den, ať už na ranní toaletě, při výběru outfitů nebo při přípravě make-upu. Najdeme je v různých tvarech, velikostech a barvách. Jsme schopni najít téměř jakoukoli kombinaci, která nás napadne, a pokud ne, lze ji vytvořit. Ostatně, jelikož žádný z dostupných modelů neladí s vnitřním designem, stačí na míru sáhnout po zrcadlech.

 

Již dávno je známo, že zrcadla plní nejen funkci funkční, ale také dekorativní, ale jen velmi zřídka se aranžmá přizpůsobuje zrcadlu, častěji je toto zrcadlo sladěno s vybavením. To však znamená, že ne vždy se nám podaří najít to správné zrcadlo, které by odpovídalo našemu dekoru. Většinou najdeme zrcadla, ať už příliš velká nebo příliš malá, s nevhodnými tvary, barvami, s rámem, který nesedí, nebo bez něj. Ztrácíme drahocenné hodiny hledáním nejvhodnějšího zrcadla, a to ani nemusíme.

 

Tento problém lze velmi snadno vyřešit objednávkou zrcadla na míru. To nám dává možnost navrhnout zrcadlo vašich snů, bez ohledu na jeho barvu, tloušťku, materiál, zda má mít zrcadlo rám nebo ne. Navíc se můžeme rozhodnout, zda má mít výrobek LED osvětlení, meteostanici či jiné příslušenství tak, aby co nejlépe vyhovoval našim požadavkům.

Product added to compare.