Alfaram na českém trhu - Alfaram.cz

Máte pochybnosti? Nevíte, proč byste si měli vybrat Alfaram? Představíme vám velmi výrazné rozdíly našich zrcadel oproti ostatním nabízeným na trhu

Společnost Alfaram byla založena v roce 2013. Máme bohaté zkušenosti s výrobou zrcadel a prací se sklem. Místní výroba se velmi rychle změnila v regionální a následně v celostátní. V poslední době naše společnost rozšířila svůj prodej na český trh. Díky rychlému rozvoji firmy jsme schopni dodávat naše výrobky i českým zákazníkům.

Vstup společnosti s jejími produkty na zahraniční trh je velmi komplexní podnik zahrnující celou sadu nástrojů a akční strategie, díky které byli naši řidiči proškoleni v pravidlech panujících na českém trhu, díky čemuž jsme schopni zajistit komplexní servis.

V současné době jsme tuzemským i zahraničním výrobcem - neustále rozšiřujeme sortiment prodeje

Naší výhodou je široký výběr produktů a konkurenceschopné ceny. Nabízíme široký výběr zrcadel v různých stylech: moderní, glamour, art deco a skandinávský

Čím se lišíme od ostatních konkurentů? V první řadě profesionální a dobrý servis pro každého klienta. Jsme profesionálové ve svém oboru, takže při nákupu u nás si můžete být jisti, že zboží, které kupujete, je té nejvyšší kvality a bude vám sloužit mnoho let. Naše zrcadla pocházejí přímo od známých výrobců Saint-Gobain a AGC.

Ke každé zakázce přistupujeme s péčí a pečlivostí, jako by vyrobený produkt byl jen pro nás. Řešení, která uvádíme, nejsou vůbec náhodná. Naši specialisté udělali mnoho pokusů, aby se naše produkty přiblížily ideálům a podle potřeby se změnily. Neustále sledujeme nejnovější trendy, které se neustále objevují na trhu, ale také průběžně aktualizujeme celou naši nabídku.

Máme oddělení kontroly kvality. Vysoká kvalita produktů a služeb je naší prioritou. Naše oddělení kontroly kvality má moderní vybavení a každý zaměstnanec naší společnosti se zavázal k politice kvality. V každé fázi výroby se snažíme, aby námi používané materiály byly co nejkvalitnější a jejich zpracování bylo maximálně šetrné. Naší hlavní zásadou je vždy spokojenost zákazníka.

Možnost jakékoliv úpravy je naší velkou výhodou! Vzhledem k tomu, že všechna zrcadla vyrábíme sami od začátku do konce, můžeme je vyrobit přesně podle vašeho přání. Velikosti uvedené v našem obchodě jsou pouze návrhy. Pokud potřebujete individuálně navržené zrcadlo - vyrobíme ho speciálně pro vás.

Zveme vás také, abyste se seznámili s naší nabídkou pro německý trh: Alfaram.de

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.