Efektní zrcadlo v industriálním a loftovém stylu

Styl a funkčnost

Krásné zrcadlo se bude hodit do každého interiéru. Bude dokonalou dekorací do obývacího pokoje, kde visí nad vkusnou komodou, a dodá interiéru styl a eleganci. Nezbytné je také vybavení koupelny. Díky správně zvolenému modelu budou každodenní přípravy na venčení pohodlnější. Ložnice je také dobrým místem pro nastavení zrcadla. Designový model bude vypadat skvěle jak zavěšený, tak opřený o zeď. Instalace zrcadla do předsíně nebo haly vizuálně rozšíří prostor a udělá jej vizuálně prostornějším a světlejším. Výběr stylových zrcadel je široký. Pestrá škála dostupných modelů umožňuje snadno najít verzi, která se hodí jak do moderních interiérů, tak do interiérů zařízených v retro nebo vintage stylu.

Zrcadlo v industriálním a loftovém interiéru

Loftový styl je perfektním řešením pro fanoušky velkých, prostorných prostor. Jsou vidět instalace, potrubí a kabely, které dodávají interiéru drsné klima. Celé se to nese v duchu minimalismu. V místnostech zařízených v tomto stylu nejsou žádné zbytečné doplňky a dekorace. Prostor má být praktický a funkční, proto by všechny dekorace měly splňovat tato kritéria. Při zařizování interiéru ve stylu podkroví stojí za to postarat se o vhodné osvětlení, které zdůrazní jednoduchý interiér místnosti. Stylová nástěnná svítidla, lampy nebo lustry pomohou zdůraznit zajímavá architektonická řešení nebo označit zóny. V případě otevřených prostor je to důležitý aspekt přispívající k vytvoření příjemného a jedinečného interiéru. Zrcadlo je dekorace, která spojuje efektní design a funkčnost. Ideální do prostor uspořádaných v tomto stylu. Jednoduché rámy budou dokonale ladit s charakterem místnosti a budou vypadat skvěle na pozadí betonu nebo cihel, které jsou typické pro loftový styl. Černý rám zrcadla bude skvělým kontrastem k šedým, bílým nebo béžovým barvám, které jsou pro interiéry v tomto stylu charakteristické.

Zajímavou alternativou ke klasickým zrcadlovým modelům jsou verze s muntin bary. Dekorativní linie protínající sklo dodávají originalitu a jedinečnost. Dostupné v mnoha barevných variantách, např. zlaté, černé nebo bílé, budou skvělým doplňkem syrových interiérů. Přihrádky dokážou na zrcadlové tabuli vytvořit fantazijní kompozice, které prostor zatraktivňují. Takové modely jsou jako stvořené pro zastánce netradičních interiérových dekorací.

Industriální styl je dobrou volbou pro milovníky syrových prostor, kterým dominují studené odstíny. Kombinuje luxus, svobodu a extravaganci. V takových místnostech je také patrný duch minimalismu. Charakteristickými materiály použitými k uspořádání interiéru jsou mj sklo, ocel, beton nebo cihla. Odkrytá okna, konzoly a sloupy vytvářejí jedinečnou atmosféru. Nábytek v interiérech v industriálním stylu je mimořádný a originální.

Dobře poslouží vintage zařízení, které zdůrazňuje individualitu prostoru. Velkoplošná zrcadla jsou skvělou dekorací do tohoto typu místnosti. Opticky zvětší interiér a budou výborným prvkem pro hru se světlem.

Zrcadlo v unikátní edici

Industriální a loftový styl spojuje minimalismus a syrový charakter. Otevřené místnosti svým uspořádáním odkazujícím na postindustriální prostory jsou výbornou variantou pro příznivce originálních a prostorných interiérů. Zrcadla v jednoduchých, černých rámech nebo s přihrádkami jsou skvělou volbou, která pomůže zdůraznit dekor a dodá interiéru atmosféru. Takové modely budou vypadat krásně na pozadí betonových stěn. V kombinaci s bytovými rostlinami, grafikou nebo malbou vytvářejí jedinečné kompozice. Design modelu s muntin bary může odkazovat na okna, která jsou v tomto typu prostoru velmi často také vedena v podobném stylu. Taková kombinace ovlivní soudržnost interiéru. Elegantní rám zrcadla bude dokonale ladit s vkusným nábytkem, často stylizovaným do vintage. Malý počet doplňků a dekorací znamená, že potřebné doplňky by měly zaujmout svým atraktivním vzhledem a funkčností. Stylové zrcadlo je investicí, která podtrhne loftový či industriální charakter interiéru.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.

Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.
Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči.