Kreativní pokoj pro teenagera s využitím zrcadla

Zrcadlo v pokoji pro teenagery

Puberta je turbulentní období v životě člověka a často není jednoduché pro teenagera ani jeho okolí. Mladí lidé si cení především soukromí, a tak by veškeré přípravy na odchod z domu s radostí udělali ve svém pokoji a zrcadlo se k tomu může velmi hodit. Měly by však být správně sladěny, aby to fungovalo nejen po funkční, ale i vizuální stránce. Jaký je tedy nejlepší způsob výběru zrcadla pro teenagera? Je lepší sáhnout po závěsných nebo stojacích zrcadlech? Jaký tvar byste si měli vybrat? Tato problematika vyvolává mnoho otázek, kvůli kterým se nákup zrcadla jeví jako extrémně složitá záležitost, a nemusí tomu tak být.

Individuální přístup je klíčem k úspěchu

Pro teenagery je důležité vyjadřovat se svým vzhledem, chováním, ale i svým pokojem, proto by to mělo být v souladu s jejich vizí. Proto je při výběru zrcadla, které doplní interiér místnosti, důležité konzultovat výběr s osobou, která jej bude používat. Ne vždy však mladí lidé budou přesně vědět, co chtějí, proto se nebojte dát jim vlastní návrhy, případně využijte pomoci našeho personálu, který se vám bude maximálně věnovat s výběrem modelu.

Když hledáme to správné zrcadlo, měli bychom ho především sladit s místností. Nechceme, aby byl příliš malý nebo příliš velký, působilo by to nežádoucí komicky. Pokud máme hodně volného prostoru, můžeme zvolit třeba i stojací zrcadlo. Jeho šířku a barvu rámu či podstavce pak můžeme přizpůsobit interiéru místnosti. Díky tomu je můžeme oba sladit do moderního pokoje a dodat mu tradičnější vzhled. Stojací zrcadlo umožňuje ozdobit jej například světly zavěšenými kolem rámu. Vyplatí se zvolit teplou barvu osvětlení, která vytvoří příjemnou atmosféru. Na rám můžete také připevnit fotografie, díky kterým bude zrcadlo osobnější a poskytne příjemné vzpomínky na každé použití.

Jako doplněk výzdoby dobře poslouží i menší zrcadla stojící na skříních nebo zavěšená na stěně, umožní vám se v nich vidět, nalíčit se nebo upravit vlasy. Jsou obzvláště dobrým nápadem, když je místnost malá a nedává nám mnoho možností. Zajímavé může být umístění několika malých zrcadel nad postel. Fungovat budou nejen kulaté modely, ale i ty s méně typickými tvary, nebo i správně umístěná čtvercová a obdélníková zrcadla. Jejich uspořádání je volné, takže můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit si vlastní jedinečný vzor. Naše nabídka zahrnuje mnoho malorozměrových produktů i připravených sad.

Co však může fungovat nejlépe, jsou velká zrcadla na stěnách nebo šatních skříních. Budou dobře fungovat s velkými i malými prostory, první vyplní a druhý opticky zvětší. Umožní vám vidět celou postavu a nezaberou mnoho místa, protože jsou umístěny na stěně nebo šatní skříni. Díky tomu před ně můžete postavit menší kusy nábytku (např. křesla, taburetky) a stále nad nimi vidíte svůj odraz. Alternativou může být použití několika menších zrcadel, jako jsou čtyři menší obdélníkové modely, nebo použití neobvyklých tvarů, které mohou vytvořit zajímavější efekt.

Může být dobrý nápad rozhodnout se pro nestandardní tvary, které dodají místnosti kreativnější vzhled. V našem katalogu najdete mnoho neobvyklých modelů, které se perfektně hodí do pokoje pro teenagery, a pokud se žádný z nich neukáže jako vhodný, můžete si objednat zrcadlo vyrobené na míru podle vlastního návrhu.

Možností, jak pomocí zrcadla dodat do pokoje teenagera kreativitu, je mnoho, nejdůležitější je dobře ho sladit s dekorem. Naše nabídka má mnoho různých modelů, které se hodí do každého interiéru. Je důležité správně spravovat dostupný prostor.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.

Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.
Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči.