Kulatá, oválná, půlkruhová zrcadla

Perfektní tvar - nejen v přírodě

Když se podíváme kolem sebe, vidíme, že kruh je v přírodě mnohem běžnější než ostré tvary, jako je čtverec nebo obdélník. Po léta byla považována za dokonalý tvar a lidé ji také používali po staletí. Stále častěji se používají v architektuře a interiérovém designu. Pokud tedy máme zájem náš dekor trochu uhladit nebo máme jen nápad na trochu méně hranatou výzdobu pokoje, je ten nejlepší čas poohlédnout se po kulatých zrcadlech. A pokud počítáme s něčím nevšednějším a v katalogu méně samozřejmým, čekají nás i oválné a půlkruhové modely, případně i půlkruh.

Zajímavé může být i kulaté zrcadlo

Začněme však tradičním kruhem, který na rozdíl od zdání nemusí být obyčejným a předvídatelným kulatým zrcadlem. Při rozhodování o tomto tvaru máme stále velký výběr zajímavých modelů, které se dají přizpůsobit našemu interiéru a skvěle jej doplní. Náš katalog nabízí široký výběr těchto produktů, od standardních zrcadel bez rámu, přes ta s jemným rámem, prosvětlená, až po kulatá zrcadla ve čtvercovém rámu nebo dokonce kulaté zrcadlo v zrcadle. Cokoli, co může pomoci dokončit naši výzdobu tím nejlepším možným způsobem.

Kulatá zrcadla jsou ideální pro jejich zavěšení v sadách skládajících se z několika kopií. S jejich velikostí a počtem pak můžeme experimentovat a vytvářet zajímavé a neobvyklé kompozice. Tento nápad se bude skvěle hodit jako dekorace do větších místností, ale při správné volbě průměrů se bude hodit i do koupelen.

Zajímavou nabídkou může být kulaté zrcadlo, osvětlené zespodu, které nejen dokonale osvětlí naši tvář ze všech stran, ale také rozzáří místnost. Skvěle se bude hodit na místa, kde se líčíme, holíme nebo se prostě jen staráme o hygienu obličeje, jako jsou koupelny nebo ložnice.

Zrcadlo v neobvyklé edici

Pokud hledáme něco nevšednějšího, můžeme se poohlédnout po oválných zrcadlech. Užší a delší než kulaté a zároveň se vyhněte ostrým, pravoúhlým hranám. Můžeme je zavěsit na výšku i na šířku, takže se hodí do menších i větších místností. Navíc se zde můžeme rozhodnout i pro osvětlené nebo zarámované modely, včetně těch s obdélníkovým rámem.

Když se chceme ještě více odklonit od tradičních tvarů, můžeme sáhnout po půlkulatých a polooválných zrcadlech. Pokud se rozhodneme pro půlkruhová zrcadla, dodáme svému interiéru modernější dekor. Zvláště zajímavé může být zavěsit obě poloviny kruhu nepravidelně, nebo zvolit dvě různé velikosti, abyste se zbavili trochu rutiny.

V případě polooválných zrcadel se vyplatí volit větší velikosti, které budou působit dojmem okna, místnost opticky zvětší a podle toho, co před ně postavíme, ji dokážou i prosvětlit.

Za zmínku také stojí, že v našem katalogu nechybí ani zaoblená zrcadla nepravidelného tvaru, která dokážou náš interiér dále odlišit a obohatit. Stejně jako kulaté a půlkruhové modely budou perfektní v sadách, připomínajících kameny nebo balónky, v závislosti na zvoleném tvaru. Jediná kopie bude perfektní také do koupelny, ale také nám umožní experimentovat s výzdobou dalších místností, což dodá trochu neobvyklejší vzhled.

Perfektní do každého interiéru

Pokud se rozhodnete pro koupi kulatého nebo zaobleného zrcadla, můžete očekávat široký výběr, skvělou kvalitu a zajímavé modely, které dodají moderní vzhled místnostem, ve kterých budou umístěny. Stojí za zvážení jejich volby, aby dekor trochu uhladil nebo aby vypadal o něco zajímavěji. Tvary našich zrcadel umožňují vytvářet zajímavé kompozice v kombinaci s ostatními zrcadly i nábytkem, takže se budou hodit do každého interiéru a udělají jej jedinečným.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.