LED zrcadla

LED zrcadla stojí za pozornost

Zrcadla se stala nedílnou součástí naší každodenní rutiny. Díváme se na ně ráno, večer i přes den. Jsou neocenitelným pomocníkem při líčení, líčení, holení či každodenní hygieně, ale také skvělým dekorativním prvkem, který doplní interiér pokoje. Dobře se uplatní ve velkých i menších místnostech, vhodným uspořádáním a výběrem zrcadla lze místnost opticky zvětšit nebo ji prostě esteticky obohatit. Důležitou součástí je také vhodné osvětlení zrcadla, které má obrovský vliv na to, co v odrazu vidíme. Mělo by být nejen správně umístěno, ale také mít správnou barvu, je třeba připomenout, že ne všechna zrcadla mají funkční osvětlení, některá jsou především dekorativní, proto byste si měli vybrat správné zrcadlo s vhodným osvětlením.

Funkční styl zrcadel

Osvětlená zrcadla jsou stylovým a moderním řešením, které rozhodně stojí za zvážení. Nejen, že je najdete ve všech možných tvarech, abyste je přizpůsobili svým vlastním potřebám, ale mají také důležitou vlastnost, která je odlišuje od ostatních zrcadel – energeticky úsporné LED osvětlení. Základem jsou zabudované LED diody za zrcadlem, které jsou voleny tak, aby osvětlovaly, ale neoslepovaly osobu, která je používá. LED diody mohou být umístěny v různých tvarech. V našich zrcadlech je umísťujeme kolem zrcadla, díky čemuž dokonale plní svou dekorativní funkci, dokonale se prezentují.

Praktické a estetické

LED zrcátka dokážou upoutat pozornost svými četnými přednostmi. V první řadě je vhodné poznamenat, že při jejich výběru se nemusíme starat o nastavení vhodného osvětlení, protože jde o prvek samotného zrcadla.

Důležitý je také výběr barvy osvětlení místnosti, ve které má být zrcadlo umístěno. V našich modelech rozlišujeme tři základní barvy světla, jsou to teplé, studené a neutrální barvy. Teplé tóny vyzařují lehce nažloutlé světlo, které je vnímáno jako útulné a uklidňující. Vyhlazuje rysy obličeje, díky čemuž pozitivně působí na náš odraz. Studená barva se vyznačuje moderností a zdůrazněním detailů, dokonale zvýrazňuje kontury a zdůrazňuje prostor. Neutrální barva má nejblíže k denní šedé, je šetrná k očím a skvěle se hodí do každodenních místností a na pracoviště.

V dnešní době je pro nás důležitá i energetická účinnost. Chceme dbát jak o životní prostředí, tak o naši peněženku, a proto se o to více vyplatí podívat se na LED zrcadla. Vyznačují se nízkou spotřebou energie a diody v nich osazené jsou pověstné dlouhou životností. Navíc stojí za zmínku, že v případě našich modelů není cena zrcadel s LED osvětlením o mnoho vyšší než zrcátek bez osvětlení.

Také se snadno udržují v čistotě. Jsou na nich dobře vidět pruhy, LED diody jsou za sklem, takže neznesnadňují čištění. LED diody jsou umístěny na dobře dostupném místě, takže není problém se správnou údržbou.

LED zrcadlo do každé místnosti

LED zrcadla se na rozdíl od vzhledu hodí nejen do koupelny a ložnice, ale skvěle se hodí i do jiných místností, a to jak jako funkční pomůcka pro každodenní hygienu, tak i jako dekorace či doplnění interiéru.

Jsou perfektní do malých místností s žádnými nebo málo okny, takže budou dobře fungovat ve skříních a úzkých chodbách. Zrcadla s LED osvětlením, která se používají hlavně pro vizáž, dostupná v našem katalogu, nevyžadují dodatečné osvětlení, takže ušetříme místo a přesto budeme bez problémů vidět svůj odraz, ta určená k dekoraci místností skvěle doplní dekor s jejich světlo. Prostor také opticky zvětší a při správné volbě barvy osvětlení navodí tu správnou náladu.

O tomto typu zrcadla v obývacím pokoji nebo na pracovišti se vyplatí uvažovat zejména v kombinaci s neutrální barvou osvětlení, která umocňuje koncentraci a stimuluje. Velká rozmanitost tvarů a velikostí vám umožní přizpůsobit je prakticky jakémukoli dekoru a absence rámu znamená, že se nemusíme obávat barevného nesouladu prvků.

Často je lze nalézt v kosmetických salonech a kadeřnických salonech, což dokazuje jejich funkčnost. Budou nepochybně dobře fungovat v koupelnách a toaletních stolcích, poskytnou nám skvělý komfort používání a také moderní a estetickou výzdobu. Stačí si vybrat model podle vašeho vkusu, v našem katalogu najdete LED zrcadla s různými tvary a barvami osvětlení, takže je můžete sladit do každé místnosti.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.

Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.
Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči.