Zrcadla s kulatým nebo zlatým rámem - módní zrcadla 2023

Zrcadla s kulatým nebo zlatým rámem - módní zrcadla 2023

V současné době můžeme pozorovat určitou zajímavou situaci, která se v interiérovém designu odehrává, a to klasiku a modernu, které jdou ruku v ruce a v některých stylech se dokonce mísí. Na jedné straně tu máme vintage styl, který se zaměřuje na návrat do starých časů, na straně druhé extrémně oblíbené moderní a minimalistické designy s jednoduchým aranžmá bez zástupu dekorací a styly, které ochotně kombinují klasiku s trochou současného. design. A k tomu všemu správná zrcadla, která doplňují výzdobu těchto stylů a mají také své trendy. Stojí za to zjistit, které modely v roce 2023 obzvláště zaujaly a čím si získaly spokojenost zákazníků.

Univerzální dokonalost

Jednoduchost a elegance kulatých, eliptických a jakkoli zaoblených zrcadel dokázala tradiční obdélníková zrcadla posunout trochu do pozadí. Hranaté tvary se ukázaly jako volské oko, co se zrcadlových trendů v roce 2023 týče, a není se čemu divit. Ukázalo se, že jsou velmi univerzální a hodí se do každé místnosti. Zvláštní pozornost byla věnována kruhovým modelům, které se skvěle osvědčily ve dvojicích a skupinách, ale i jednotlivě. Ostatně kolo je považováno za dokonalý tvar a vlastně fungovalo perfektně. Co může někoho překvapit, jsou malé průměry a průměry od stropu ke stropu. Potěšily nás modely v různých rámech, ale i ty bez nich. Díky tomu, že si našly své místo v interiéru zařízeném v jakémkoli stylu, objevily se v mnoha koupelnách, ložnicích a obývacích pokojích, z nichž každý se dokonale prezentoval.

Kulatá zrcadla dokonale zapadají do dalšího trendu, který jim pomohl dostat se ještě více na vrchol - LED osvětlení, které dokonale ladí s jejich tvarem. Díky jejich tvaru lze světlo umístit kolem celé tabule, rovnoměrně rozmístěnou od jejího středu. Tím vzniká efekt dokonalého osvětlení nejen stěny za zrcadlem, ale i toho, co je před ním. Naše modely mají osvětlení umístěné za zrcadlovou plochou, díky čemuž v případě kulatých modelů vypadají téměř jako zářící slunce.

Elegance ve stylu

Kromě kulatých zrcadel jsou na našich stěnách i zrcadla se zlatými rámy a nejde jen o ty bohatě zdobené modely v glamour interiérech, ale i jednodušší a univerzálnější, které se vřele ujaly i v minimalistických interiérech. Zlatá barva může být spojena s nádherou a bohatostí, ale při správném uspořádání může vypadat skromně a dodávat zrcadlu určitou lehkost, zejména ve srovnání s tmavými rámy. Jsou fantastickou volbou, když chceme do naší výzdoby přidat nějakou eleganci, ale vyvarujeme se přepychových dekorací. Sluší se dodat, že vypadají úžasně na tmavších stěnách, které je od nich úhledně oddělí pomocí kontrastu, ale stejně krásně budou vypadat na světlém pozadí, o tom, že bílá a zlatá spolu skvěle ladí, se ví už dlouho .

U zrcadel v rámech máme docela velký výběr tvarů a velikostí, díky kterým zapadnou do každého prostoru. Od velkých zrcadel s přihrádkami, která budou skvělou volbou do loftových interiérů, až po malé, dekorativní modely, které nám pomohou dotvořit dekoraci. Zlaté zrcadlové rámy se v našem katalogu neomezují pouze na jednoduché a moderní, na své si přijdou i milovníci klasického dekoru. Modely se světlými ornamenty nebo trochu odvážnějšími vzory, které tam najdete, se budou hodit do elegantnějších interiérů nebo pomohou přidat tuto eleganci jednodušším designům.

Bez ohledu na to, zda hledáme něco moderního nebo klasického, ať už chceme kulatý tvar, nebo nám záleží spíše na stylovém rámu, výběr dostupných modelů je tak bohatý, že určitě najdeme něco, co se v našem interiéru bude hodit. Oba trendy můžeme dokonce zkombinovat a rozhodnout se pro kulaté zrcadlo ve zlatém rámu. Podívejte se na naši nabídku, kde najdete mnoho skvělých modelů, a prohlédněte si naše zrcadla na míru, pokud váš interiér vyžaduje něco unikátnějšího.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.