Zrcadla v rámech - módní dekorace na zeď

Nesmrtelný design

Nikoho nepřekvapí, že zrcadlo se kromě své užitné funkce může skvěle hodit i jako dekorace, zvláště když se jedná o zrcadla v rámech, která vypadají skvěle i sama o sobě. Budou fungovat v každém stylu, od klasických, přes glamour až po minimalistické moderní, loftové, industriální a všechny další aranžmá. Existují už léta a stále jsou s nadšením vybírány, takže jsou skvělou variantou pro lidi, kteří počítají s nadčasovou dekorací, která nevyjde z módy a bude se léta pyšně vystavovat na stěně.

Rám dodává styl a eleganci

Rámy umožňují dát zrcadlu osobitý charakter, jsou tím, co mu přiřazuje daný styl. Vzhledem k širokému zlatému rámu s krásnými dekoracemi, vyrobenými do nejmenších detailů, aby vyzařovalo kouzlo, bychom si takové zrcadlo raději nevybírali do minimalistického a jednoduchého interiéru a spíše do elegantního pokoje ve stylu glamour. Proto je důležité zrcadlo správně sladit s místem, kde má být umístěno. V našem katalogu je mnoho skvělých modelů v různých stylech, takže si každý najde to, co se mu bude nejlépe hodit do jeho interiéru.

Pokud hledáme něco klasického, můžeme zvážit jednoduchý, dřevěný rám nebo rám s jemnými dekoracemi. Zde se budou hodit různé barvy, od bílé, přes šedou a hnědou, až po černou, vše záleží na zbytku dekoru, ke kterému je chceme sladit. V případě minimalistických stylů bychom se ale dekorací měli co nejvíce vzdát a zaměřit se na jednoduchost.

Pokud nás zajímá skandinávský styl, rozhodně bychom měli sáhnout po dřevěném rámu v odstínech hnědé, i když podle výbavy dobře poslouží i jiné barvy. Dobrou volbou je zrcadlo zavěšené na koženém řemínku, jako například modely OTTO dostupné v naší nabídce. Skvěle doplní dekor související s přírodou a pomohou zdůraznit jeho přednosti.

Zajímavým řešením mohou být zrcadla imitující vzhled okna. Budou se v místnosti nejen fenomenálně prezentovat, ale také ji pomohou prosvětlit a zvětšit. Rám je v jejich případě stěžejním prvkem, je dobré jej vybrat tak, aby co nejlépe pasoval k oknům v dané místnosti. Okna s mřížkami, která jsou pro tento úkol nejlepší, fungují dobře v jakémkoli stylu. U našich zrcadel dbáme na to, aby byl výběr dostatečně velký, abychom našli něco do každého interiéru. Máme tedy zrcadla se zlatými parapety ideální do elegantních pokojů, modely se širšími rámy, imitující okna, která budou fungovat v klasičtějších interiérech, i jednoduché rámy pro minimalistické styly.

Jako výrobce zrcadel můžeme zaručit velký výběr rámů, které lze přizpůsobit každému interiéru. Doporučujeme vám procházet katalog rámců na našich webových stránkách a seznámit se s dostupnými modely. Na výběr je mnoho modelů a barev, které se skvěle hodí k dekoraci každé místnosti. Od jednoduchých, moderních rámů, přes elegantní a jemné, až po bohaté, zdobené rámečky, vše v mnoha barevných variantách. Chceme docílit toho, aby zrcadlo dobře vypadalo a plnilo svou roli módní dekorace.

Kam zavěsit zrcadlo s rámem?

To, jak bude zrcadlo vypadat, hodně závisí na tom, kde a jak bude zavěšeno, jeho správné použití může pozitivně působit na optické zvětšení a prosvětlení místnosti. Samozřejmě jsou neodmyslitelným prvkem koupelny a šatní skříně, ale budou se hodit i do jiných místností, jako je jídelna, obývací pokoj nebo chodba. Pokud uvažujeme o horizontálním zavěšení zrcadla, měli bychom zvážit výběr místa nad krbem nebo komodou. Pokud chceme efekt zvětšení, měli bychom se vyvarovat jejich umístění před okno, ale toto místo dobře poslouží, pokud chceme místnost více prosvětlit.

Stojí za to připomenout, že cokoli před zrcadlo postavíme, opticky zdvojnásobí, takže dobře poslouží rostliny, jejichž pohled může mít uklidňující účinek na naše nervy. Pokud je umístíme blízko zrcadla, budou působit bujně a z dálky budou působit dojmem jiné kompozice. Měli bychom se vyvarovat věšení zrcadla před pracoviště nebo to, kam umisťujeme účty, aby nevznikl dojem, že je jich dvakrát tolik. Je dobré je umístit před prvky nebo dekorace, které chceme dodatečně zdůraznit, díky rámu budou vypadat ještě lépe a budou působit dojmem pohyblivého obrazu.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.