Zrcadla v rámu - Klasika jsou vždy na vrcholu, nevzdávejte se tradičních zrcadel

Zrcadla v rámech budou vždy fungovat

V době minimalismu se často rozhodujeme odklonit se od tradičních dekorací a zaměřit se na jednoduchost, v případě zrcadel volíme ta bez rámu a na tom samozřejmě není nic špatného, ale nezapomínejte, že tradiční zrcadla mají také svým kouzlem a mohou skvěle doplnit design interiéru. Tradiční zárubeň navíc nemusí znamenat obrovskou, těžce vypadající zárubeň, v naší nabídce je mnoho modelů s jemnějším rámem, které bez problémů zapadnou i do méně klasických interiérů. Stačí najít ten správný model, který bude ladit s naším dekorem, a abychom to udělali co nejlépe, můžeme se o rámových zrcadlech dozvědět více nebo váš výběr konzultovat s personálem, který se nám bude snažit co nejlépe pomoci, ano že naše volba je pro nás uspokojivá.

Rám pro jakýkoli styl

Vhodný rám je ozdobou sám o sobě, pokud jej vhodně zvolíme k barvě a stylu zařízení, bude nejen skvěle vypadat, ale také zvýrazní vzhled okolních prvků. Zrcadlo s rámem bude fungovat prakticky v jakémkoli stylu, takže jeho koupi zvažte, jen musíme zjistit, na co si dát pozor při rozhodování o takovém zrcadle, aby co nejlépe doplnilo dekor.

Pokud hledáme něco do klasického dekoru, je zrcadlo s rámem tou nejlepší volbou. Pak se vyplatí sáhnout po zdobeném rámu s vyřezávanými vzory, díky kterým bude zrcadlo vypadat téměř jako obraz. Takový model dodá interiéru eleganci a bude vypadat skvěle mezi tradičním nábytkem a dekoracemi. Dobře poslouží odstíny hnědé, připomínající charakteristické dřevěné rámy, se kterými si spojujeme klasický styl, ale není to podmínkou a do takového dekoru se hodí i jiné odstíny.

V případě glamour stylu je rám velmi důležitým prvkem, který upoutá. Tento styl se zaměřuje na glamour, vše se má lesknout a odrážet lesk ostatních prvků, takže pokud chceme interiér zařídit v tomto stylu, doporučují se dokonce zrcadla. Zlaté a stříbrné barvy jsou tím, na co bychom se měli zaměřit při rozhodování o takovém dekoru. Vítané jsou i bohaté ornamenty na rámu, ale dobře si poradí i jednoduché modely. Můžeme se rozhodnout umístit do pokoje více než jedno zrcadlo, opticky zvětší prostor a navodí dojem, že uvnitř jsou krásnější dekorace podle principu glamour.

Interiéry ve skandinávském stylu se zaměřují na silný vztah k přírodě, ale také na jednoduchost a minimalismus. Z tohoto důvodu budou nejlepší volbou dřevěné rámy bez nebo s malým množstvím dekorací, stejně jako zrcadla zavěšená na koženém opasku. Náš katalog obsahuje několik modelů, které do takového interiéru skvěle zapadnou, a to jak výběrem materiálů a barev, tak i díky jednoduchým designům, které nenaruší harmonii interiéru.

Mnoho lidí si může myslet, že v moderním stylu nebudou klasická rámová zrcadla fungovat, ale nemusí to být pravda. Na rozdíl od vzhledu může takový model doplnit a dobře zapadnout do interiéru místnosti. Klasické rámy velkých rozměrů obvykle nemusí poskytovat nejlepší výsledky, ale naše nabídka obsahuje mnohem jemnější modely, které budou vypadat skvěle v moderním uspořádání. Taková volba vnese do našeho interiéru další nádech elegance, takže stojí za to ji zvážit i v tomto stylu.

Univerzální volba na mnoho let

Zrcadla s rámem mohou být elegantním doplňkem výzdoby, bez ohledu na to, v jakém stylu jsou zařízeny. Pokud je dobře vybereme, budou se hodit v každém interiéru, proto se vyplatí na ně pamatovat a nebát se je zvážit jako možnost i v modernějších interiérech. Taková zrcadla mají většinou dostatečnou velikost k bezproblémovému využití jejich funkčnosti, zároveň se skvěle hodí jako dekorace. Navzdory rostoucí oblibě modelů bez rámu jsou stále dychtivě vybírány ty, které jej ještě mají a nikdy nevyjdou z módy úplně,proto je skvělou volbou, pokud chceme mít jistotu, že zrcadlo bude i po mnoha letech dobře ladit s naším domovem.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.

Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.
Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči.