Zrcadlo s čtverci - stylové a originální

Design a funkčnost

Koupelna, předsíň nebo šatna – tato místa si asi nikdo nedovede představit bez zavěšeného nebo umístěného zrcadla. Jde o jedinečnou dekoraci pokoje, která je nejen praktická a funkční, ale dokáže zaujmout i svým originálním designem. Správně zvolená kopie dokáže prostor získat na hloubce a opticky zvětšit. Krásné zrcadlo v kombinaci s odpovídajícím osvětlením může vytvořit dokonalou kompozici, která vám nejen pomůže připravit se na každodenní vycházení, ale bude také zajímavým akcentem v místnosti.

Zrcadlo s čtvercemi do vašeho interiéru

Široká škála dostupných zrcadel znamená, že je lze přizpůsobit konkrétnímu stylu interiéru. Zrcadla v těžkých, vyřezávaných rámech se budou skvěle hodit do interiérů ve stylu vintage, dřevěný rám bude dokonale ladit se skandinávským stylem a jednoduché kovové konstrukce zapadnou do moderního stylu. Zajímavou alternativou ke klasickým zrcadlům jsou modely s čtvercemi , tedy lištami protínajícími sklo, které imitují členění okna. Uspořádání čtverců závisí na modelu zrcadla. Jejich uspořádání dává místnosti charakter a může zapadnout do zvoleného stylu. Příkladem jsou pruhy uspořádané do motivu pavučiny, které se skvěle hodí do originálních a extravagantních interiérů. Jednoduché geometrické uspořádání čtverců se bude skvěle hodit do místností zařízených v industriálním stylu. Hodně také záleží na tvaru zrcadla. Zlatý kulatý model s vyčnívajícími a protínajícími se čtverci , bude skvělým nápadem pro interiér ve stylu glamour. Obdélníkové zrcadlo s kulatou horní částí a mřížemi napodobujícími okno bude skvělou volbou pro provensálský styl. Zrcadlo se sloupky si můžete přizpůsobit vlastnímu stylu, stačí jen najít ten správný model.

Díky různým barevným variantám je lze snadno sladit s dominantními barvami v interiéru. Zrcadla s čtverci v černém rámu jsou ideální pro půdní, industriální nebo modernistický styl. Stříbro a zlato budou dokonale ladit s elegantními interiéry v glamour stylu. Šedá a bílá budou dobře fungovat ve skandinávském nebo provensálském stylu.

Existuje mnoho modelů zrcadel s lištami , abyste si vybrali to pravé pro svůj prostor, měli byste pečlivě promyslet koncept a seznámit se s rozměry - jak zrcadla, tak stěny, na které bude zavěšeno. Takové kopie jsou velmi efektní, takže mohou být samy o sobě ozdobou nebo vytvořit krásnou kompozici s jinými dekoracemi.

Zrcadla s čtverci jsou zajímavou alternativou k tradičním modelům. Uspořádání lamel může dodat místnosti hloubku a samotné zrcadlo ji opticky zvětší. Dobré je také zpestřit interiér. Lze je zavěsit nebo opřít o zeď. Skvěle bude vypadat ve společnosti stojící lampy nebo velkých, zelených, pokojových rostlin. Zrcadlo s muntiny je také skvělou dekorací do obývacího pokoje nebo ložnice. Pověšený nad krbem nebo stylovou komodou bude krásně vypadat a odrážet sluneční světlo. Lišty , které zrcadlo rozdělují, mohou z odrazu vytvořit skutečné umění.

Tento typ zrcadlových modelů bude vypadat skvěle na pozadí cihlových zdí nebo povrchů pokrytých architektonickým betonem, které jsou typické pro moderní interiéry ve stylu podkroví.

Vyberte si model pro sebe

Zrcadlo s lištami je módní dekorace interiéru. Perfektní pro moderní i vintage styly. Vše závisí na tvaru a barvě zrcadla. Opřený o zeď vnese do interiéru řízenou nonšalanci, aniž by jej připravil o styl a eleganci. Zavěšený v obývacím pokoji nad krbem nebo v předsíni za původní konzolou vytvoří vkusný a originální prostor. Je to skvělý způsob, jak rychle proměnit místnost. V doprovodu sladěných dekorací je jeho krása ještě viditelnější a samotná kompozice hosty potěší. Zrcadla v industriálním stylu, jsou perfektní volbou pro milovníky moderních interiérů. Jsou efektní, ale dokonale zapadají do módního minimalismu.

Je výbornou volbou pro lidi, kteří mají rádi originální řešení a originální interiéry. Kombinují styl a eleganci. Budou dobře fungovat v ložnici, obývacím pokoji a koupelně. Stačí si vybrat ten správný model a užít si krásné zrcadlo u vás doma.

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.

Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.
Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči.