Zrcadlo v dřevěném rámu v mnoha provedeních

Krásná dekorace interiéru

Stylové zrcadlo je ozdobou každého interiéru. Perfektní jak do ložnice, předsíně, obývacího pokoje nebo koupelny. Je to nejen krásná, ale také funkční dekorace místnosti. Pomocí správně zvoleného zrcadla můžete prostor opticky zvětšit a prosvětlit, stejně tak jako prostornější. Široká škála dostupných modelů usnadňuje výběr verze, která bude dokonale ladit se zvoleným designem interiéru. Jedním z vkusných a elegantních návrhů je zrcadlo v dřevěném rámu.

Efektní zrcadlo v dřevěném rámu

Zrcadlo v dřevěném rámu se skvěle hodí do moderního i vintage interiéru. Vše závisí na velikosti, barvě a vzoru rámu. Modely s přihrádkami jsou perfektní nabídkou pro modernistické, půdní a průmyslové interiéry. Takové zrcadlo bude krásnou ozdobou ložnice, obývacího pokoje nebo haly. V kombinaci s minimalistickým designem interiéru vytvoří jedinečný a atmosférický celek. Dekorativní linie mohou protínat celé zrcadlové sklo nebo být na okrajích a vytvářet tak efektní dekoraci. Černé, bílé nebo zlaté mušle budou dokonalým doplňkem stylových prostor. Skvěle se budou hodit i do moderních a glamour interiérů, které podtrhnou elegantní charakter místnosti.

Příznivci prostor ve stylu vintage nebo retro si mohou vybrat dřevěné nouzové rámy, které se k tomuto stylu skvěle hodí. Taková zrcadla budou krásně vypadat v kombinaci s nábytkem stylizovaným do éry Polské lidové republiky nebo vybavením po renovaci. Dřevěný rám dobře funguje i v eklektickém stylu, kde se moderna prolíná s prvky vintage stylu.

Milovníci provensálského stylu si mohou nasadit i dřevěný rám zrcadla. Model v bílém odstínu s řezbami dokonale zdůrazní interiér místnosti. Takové zrcadlo bude vypadat skvěle, když bude zavěšeno svisle i vodorovně. Dokonale ozdobí elegantní předsíň nebo ložnici. Je také krásnou dekorací do obývacího pokoje. Zavěšený nad krbem nebo vkusnou komodou vytvoří efektní kompozici.

Skandinávský styl je kombinací jednoduchých forem, přírodních materiálů a hry se světlem. Dominují mu neutrální barvy, rozbité doplňky ve výraznějších barvách. Do uspořádání takového interiéru dokonale zapadne zrcadlo v dřevěném rámu. Potěší v okolí zelených pokojových rostlin a doplňků z lnu nebo ratanu. Osvětlení ve skandinávském stylu má velký význam. Umožňuje zahřát interiér a zútulnit jej. Zrcadlo na stěně bude krásně odrážet světlo a vytvoří v interiéru jedinečnou atmosféru.

Japandi je kombinací skandinávského a japonského stylu. Charakteristický pro tento typ interiéru je minimalismus a odkaz k přírodě. Do takových prostor se skvěle hodí zrcadlo v jednoduchém dřevěném rámu.

Třpyt, luxus a elegance jsou typickými rysy interiérů ve stylu glamour. Zrcadlový nábytek, sametové pohovky a lesklé doplňky dokonale zdůrazní charakter takového dekoru. Zrcadlo v dřevěném rámu bude dobrou dekorací pro tento styl. Stříbrný nebo zlatý rám bude dokonale ladit s doplňky ve stejných odstínech a vytvoří tak vkusný a efektní prostor.

Elegance, funkčnost a odolnost

Při výběru zrcadla do interiéru se vyplatí zaměřit se jak na krásný design, tak na odolné a pevné zpracování. Taková kombinace bude sloužit po dlouhou dobu. Široká škála modelů vám umožní vybrat si tu správnou verzi do obývacího pokoje, ložnice, koupelny nebo předsíně. Efektní zrcadlový rám je dobrý nápad pro malou proměnu interiéru. V kombinaci s odpovídajícími doplňky může celek vytvořit kompozici, která bude výrazným akcentem v celé místnosti. Kulaté, obdélníkové nebo čtvercové – výběr je široký a záleží na vašich potřebách, možnostech a preferencích. Originální design rámu bude jedinečnou výzdobou interiéru. 

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez připomínek.

Nový komentář

Reagujete na komentář

Product added to compare.

Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.
Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči.